ФОТО: Верижен судир во близина на студентскиот дом Гоце Делчев

Верижен судир во близина на студентскиот дом Гоце Делчев.

Три автомобили учествуваа во судирот.

 

За сега нема информации за повредени.

Сообраќајот во овој дел се одвива отежнато.

 

 

14.06.2024 - 19:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега