ФОТО: Викторија Бекам ја демне нашата Мелита и и ги краде фотографиите?

Атрактивната водителка Мелита, на Инстаграм се пофали со “нејзините“ бели „Маноло Бланик“ чевли, и додека нејзините пријатели и се восхитуваа на изборот и ја наградија со 46 лајкови, Викторија Бекам веќе собра 43444 лајкови на потполно истата фотографија. Што мислите, кој кого копира? :)

“Фејлот“ на Мелита го улови македонскиот портал Fail.mk.

03.09.2013 - 13:51
Фото: 
Fail.mk

најчитано сега