ФОТО: Вистинска убавица - ќерката на Хелена Роза позираше во бикини, деколтето во прв план

Ќерката на некогашната македонска водителка Хелена Роза порасна во вистинска убавица и не пропушта можност на својот Инстаграм профил да објави провокативни фотографии.

Кјара Гоља објави нови фотографии на кои нејзиното природно раскошно деколте е во прв план.

„Нешто природно“, напиша убавата Кјара во описот на фотографијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.12.2019 - 10:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега