ФОТО: ВМРО-ДПМНЕ во Куманово - голема посетеност на партиските настани

Прекрасна и победничка атмосфера при отворање на новиот штаб во Куманово. Народот смета дека му е украдена државата, време е да си ја вратиме. Македонија има иднина!, напиша на социјалните мрежи лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој вчера присуствуваше на отворање на промотивниот штаб на неговата партија во Куманово. 

22.02.2024 - 09:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега