ФОТО: Внукот на Сузана Турунџиева наполни една година - гордата мајка објави фотографии од прославата

Ќерката на Сузана Турнџиева, Лора Турунџиева и нејзиниот сопруг Филип деновиве имаа убав повод за радување и славење.

На 7. март нивниот син Јаков наполни една година.

Лора на својот Инстаграм сподели фотографии од роденденот.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

Happy 1st birthday to our son!  07.03 

A post shared by LORA NAUNOV TURUNDZIEVA  (@naunov_turundzieva) on Mar 9, 2020 at 3:16am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.03.2020 - 11:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега