ФОТО: „Во здраво тело не иде корона“ - македонската пејачка не се плаши од вирусот

Македонската пејачка Сара Костадиновска или во јавноста попозната како Сара Мејс покажа дека коронавирусот не ја плаши и дека и покрај се не престанува да се грижи за својот изглед.

Таа на Инстаграм објави фотографии од теретана.

-Во здраво тело не иде корона, напиша таа во описот на објавата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.03.2020 - 15:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега