ФОТО: Водителката од „Брза кујна“ направи голема промена на изгледот - сега е русокоса

Македонската водителка Александра Илиевска која ја гледаме на кулинарското шоу „Брза кујна“ направи драстична промена изгледот.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографии од себеси на фризер и од новата фризура.

Водителката целосно ја осветли косата и сега е русокоса.

Дали ви се допаѓа промената:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.03.2020 - 11:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега