ФОТО: Водителката од „Ѕвездите на Гранд“ во необичен фустан, изгледаше како да е гола

Сања Кужет важи за една од најатрактивните водителки во Србија, а на последното снимање на „Ѕвездите на Гранд“ таа се појави во креација која ги „запали“ сите пред малите екрани

Таа пред две години се оствари како мајка, меѓутоа за многу брзо време успеа да си ја врати формата и повторно да мами воздишки.

На последното снимање, Сања се појави во креација која на прв поглед оставаше впечаток дека е потполно гола на сцената.

 
 
 
View this post on Instagram

@sabicmarija mister_x_hairspa @natasamicovic @zkmunja #musicshow #tvshow #tvhost #zvezdegranda #tvprva #sabicmarija #beautifulldress

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on Nov 2, 2019 at 10:45am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.11.2019 - 21:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега