ФОТО: Водителката се заглави во лифт - без шминка и во секси шорц одлучи да се фотографира

Српската водителка Ана Мииќ која секогаш е средена од глава до пети, објави фотографија каква никој не очекуваше

Имено, водителката се заглавила во лифт, а тоа веднаш го споделила со следбениците на Инстаграм.

„Додека си заглавен најдобро е да се фотографираш“, напишала Ана.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.07.2019 - 18:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега