ФОТО: Заев со сопругата на трибините во Букурешт

Премиерот Зоран Заев заедно со сопругата Зорица на трибините во Букурешт го следи натпреварот Австрија – Македонија.

-Пред почетокот на историскиот натпревар на македонската фудбалска репрезентација со репрезентацијата на Австрија. Ви посакуваме среќа, успех и храбра игра, напиша Заев на Фејсбук.

13.06.2021 - 19:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега