ФОТО: Земјотресот во Загреб ѝ го уништи домот на водителката - покажа што пишува на нејзината врата

Домот на хрватската водителка Николина Пишек претрпел оштетувања од земјотресот во Загреб кој се случи пред неколку дена.

Водителката сега се огласи на социјалните мрежи со желба на сите да им покаже како изгледа нејзиниот дом.

„И така...“ стои во опис на нејзината фотограрфија.

„Привремено неупотребливо“ е една од ставките наведени за нејзиниот дом.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.03.2020 - 09:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега