ФОТО: Згодна мама - македонската пејачка во проѕирна маичка го покажа бујното деколте

Македонската пејачка Сара Костадиновска, позната како Сара Мејс ја доведе својата линија до совршенство по породувањето, а тоа го покажа и на социјалните мрежи.

Овој пат згодната мајка одлучи да покаже со каков раскош располага во проѕирна маичка.

Инаку, неодамна Сара Мејс ја објави својата нова песна „Копито“ која е во соработка со Александар Ристовски- Принц.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Thnx @fran.mk & @_hair_house_ for making me this beautiful #femmefatale #happeningnow @club_epicentar

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace_official) on Jul 2, 2019 at 11:18am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.07.2019 - 12:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега