ФОТО: Згодната старлета топлес во иолација

 Една од светски најпознатите старлети, убавица Деми Роуз деновиве ги поминува во карантин но се чини дека воопшто не и е здодевно.

Таа секојдневно споделува провокативни фотографии, а денеска се посети на одморот во Шпанија, Ница и објави фотографија на која се гледаат нејзините бујни облини.

 
 
 
View this post on Instagram

Where I’d rather be...

A post shared by Demi (@demirose) on Apr 27, 2020 at 12:14pm PDT

Претходните денови таа често имаше нови објави, една од нв беше и фотографија каде таа позира топлес.

 

 
 
 
View this post on Instagram

$5,000 cash giveaway! 5 WINNERS! All you have to do to enter is: Tag three friends on this post Follow everyone @Electriccaura is account is following Bonus step to enter your name twice and get more chances of winning by reposting this post for 24 Hours on your story. I AM PICKING 5 WINNERS!! $1,000 Cash per Winner! Lasts for 4 days only! It takes 30 seconds to complete & Starts now @Electriccaura . . . . . . NO PURCHASE NECESSARY. Void where prohibited by law. This promotion is not sponsored by affiliates in any way with instagram. By entering, you release Instagram from liability. Entries will be accepted from DATE 4/15/2020 at 4:00M PST to 4/19/2020 at 4PM. Winners to be chosen by random drawing after the close entry period. 5 Winners announced on 4/16/2020 at 6:00pm PST, 4/17/2020 at 5:00pm PST, 4/18/2020 at 5:00pm PST, 4/18/2020 at 5:00pm PST, 4/19/2020 at 5:00pm PST on @electriccaura

A post shared by Demi (@demirose) on Apr 15, 2020 at 4:06pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Your vixen @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi (@demirose) on Apr 22, 2020 at 2:04pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.04.2020 - 23:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега