ФОТО:Водителката на временска прогоза со најубав задник со нова провокативна фотка ги избезуми мажите

Презентерката на временската прогноза Јанет Гарсија отсекогаш добивала голем број „лајкови“ за нејзините провокативни фотографии.

Таа во прв план ги истакнува своите облини во објавите на Инстаграм, а овојпат позираше во чипкано кусо фустанче, но објави и кратко видео а од нејзините обллини, посебно задникот водивнуваат илјадници мажи.

Погледнете:

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2021 - 08:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега