Ги разнежни сите: Најемотивната фотографија на Сека и Јаков

 

Популарната пејачка Сека Алексиќ по породувањето направи мала пауза во кариерата.

По сите фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи се гледа дека пејачката навистина ужива во мајчинството.

Последната фотографија која ја објави е додека спие заедно со својот син.

-„Радост моја. Бог нека те чува.„ - стои во описот на фотографијата.

 

seka

 

 

 

 

12.08.2017 - 13:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа