Глутница кучиња скитници нападнале баба со две малолетни деца во Кичево

 Баба и две малолетни внучиња вчера во Кичево биле нападнати од кучиња скитници.

Според СВР Охрид, случајот го пријавил А.М.42. Неговата мајка и неговите две малолетни деца на улица „Арсо Војвода“ биле нападнати, но и каснати од кучињата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.02.2021 - 16:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега