Го чуваа специјалци: Ердоган во Белград се возеше со блиндиран Мерцедес

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган кој беше во официјална посета на Србија. Во Белград имаше посебни мерки за безбедност и Ероган се чуваше на највисоко ниво.

Тој има на располагање блиндиран Мерцедес со затемнети стакла и до него е невозможно да се пријде бидејќи е под бурното око на српските специјалци.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.10.2019 - 16:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега