Големи израстоци на усните: Поранешната сопруга на Лукас има здравствен проблем

 

Соња Вуксановиќ, некогашна манекенка, позната по својот совршен изглед и неспорна харизма. Неодамна помеѓу неа и нејзиниот сопруг изми жестока кавга, кој беше проследена од медиумите.

Спека, многумина коментираат дека таа никогаш подобро не изгледала.

Но, постоа се случи шок. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија, поради која сите останаа вџашени.

Доколку малку се загледате во нејзините усни ќе забележите израстоци кои потсетуваат на акни.

Фановите се надеваат дека не станува збор за здравствен проблем.

 

sonjavu

 

 

 

 

25.09.2017 - 23:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа