ГРОМ одлучува: Кој ќе биде Претседателскиот кандида на Стевчо Јакимовски?

Партијата на Стевчо Јакимовски вечерва ќе го промовира својот Претседателски кандидат. Според информациите кои денеска ги соопштија од партијата, кој ќе ја трча претседателската трка за ГРОМ ќе се знае попладнево по прес конференцијата во 18 часот, која пак ќе се одржи по Централниот одбор кој партијата ќе го одржи во хотелот Александар Палас.

21.02.2024 - 12:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега