Грозоморно убиство во Германија: Србин заклан и искасапен од цимерот

Грозоморно убиство вчера го потресе Бремен, Германија кога Србин бил убиен од својот цимер.

Ненад З. од Тутин, Србија вчераутро бил пронајден мртов во стан во Бремен, каде што работел на привремена работа. Тој бил заклан и искасапен од цимерот со кој биле цимери.

Телото на Србинот било пронајдено во станот во кое живеле во страшна состојба а причините се непознати.

14.06.2024 - 16:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега