Групна тепачка во Гази Баба

На 17.05.2022 во 22.50 часот во Полициската станица Гази Баба било пријавено дека на улица „4“ бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу М.У.(55) и Ѓ.У.(54), двајцата од Скопје, од една Гстрана, и Ф.И., М.И. и Д.А., сите од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.  

18.05.2022 - 16:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега