Хајди Клум се фотографираше потполно гола со своето куче

Германската манекенка Хајди Клум неодамна беше критикувана за премногу јавни топлес фотографии и позирање со нејзиниот сопруг, па по разголената фотографија на која ги слика нејзините нокти, таа објави уште една.

Манекенката сподели фотографија со своите следбеници на Инстаграм каде е целосно гола.

Хајди лежи на подот со своето куче, а нејзиниот гол задник е цензуриран.

Фотографот е нејзиниот сопруг Том, а според многумина ова е тотално забегано.

 
 
 
View this post on Instagram

Let’s go Anton !!!!! It’s Monday @tomkaulitz

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on Sep 21, 2020 at 8:10am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.09.2020 - 19:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега