Хајди Клум со жешко видео: Обидете се да не гледате во нејзините гради

Некогашниот супермодел Хајди Клум, до неодамна и сопруга на 17 години помладиот музичар Том Каулиц, упорно ги остава без здив сите оние кои ја следат со својот одличен изглед, а се чини и упорно се обидува и да ни го оттргне погледот и од нејзините атрибути. Но, тоа не и поаѓа многу од рака. 

Згодната Хајди ужива во Токио, од каде со фановите споделила неколку објави од собата на високиот кат во луксузиниот хотел

 
 
 
View this post on Instagram

LOVE YOU TOKYO #heidiklumintimates

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on Jul 7, 2019 at 5:14pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.07.2019 - 16:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега