Хали Бери и во шестата деценија секси: Ја крена маичката и ги покажа стомачните (ФОТО)

Оскаровската Хали Бери (53) уште еднаш покажа дека годините не се никаква пречка за добар изглед.

Таа на својот Инстаграм профил секојдневно објавува дел од нејзината рутина на вежбање, но вчера конечно ги покажа и стомачните мускули.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.11.2019 - 13:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега