Хаос на судењето за Рекет: Јанева и рече „гомнарка и ороспија" на Стефанова

„Гомнарке и ороспијо една“, ѝ кажа на гевгелиски Катица Јанева на поранешната колешка од СЈО Лиле Стефанова, по што беше веднаш отстранета од судењето за „Рекет“.

Јанева почна да дофрлува од местото на кое седеше, а судјата ја опомена. Таа и рече „Ороспијо и гомнарке!“, а потоа рече: „Оти мачето ѝ го возев, затоа не чинам“, нервозна и пред плачење.

јанева плаче во Судот, а син и ја смирува.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2020 - 13:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега