Хаос во City Mall во моментов: Познатиот ресторан дели храна бесплатно - си касна и премиерот Заев (ВИДЕО)

Ресторанот KFC Почна со работа во Skopje City Mall а денеска промотивно се делеа гратис копанчиња. Кога е гага, редот е огромен, а да јаде дојде и премиерот Заев.

 

 

 

14.09.2018 - 13:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега