Happy week акција во Нептун - големи попусти и рати без камата

 

Од 23ти до 27ми април, преку haPPy кредитот до 48 рати без камата или со кредитните картички до 24 рати без камата – лојалните купувачи ќе можат да си ги купат потребните производи по промотивни – haPPу цени.

Од машини за перење алишта, фрижидери и клима уреди, преку најновите модели на телевизори, компјутери и таблети, па сè до мобилни телефони и мали апарати за домаќинство, секој купувач ќе може да најде нешто соодветно и поволно за себе.

Нептун како најголем малопродажен ланец за бела техника и електроника во нашата држава е веќе препознатлив по овој концепт на продажба, каде им нуди на своите купувачи исклучителна можност да набават продукти од целокупниот продажен асортиман по промотивни цени.

Малопродажната мрежа на Нептун, 20 години е присутна на македонскиот пазар и во моментов е застапена со 26 продажни места во 21 град во Македонија, а вкупниот број на вработени брои над 400.

За да ги погледнете деталите од продажната акција „haPPyweek” кликнете на следниот линк:

https://goo.gl/TexpXU

 

 

 

 

23.04.2018 - 12:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега