Холивудскиот заводник станува татко на 71. година- само што доби син, повторно го проширува семејството

Седумдесетгодишниот Ричард Гир и 36-годишната Алехандра Силва се посреќни од било кога, а во Холивуд се зборува дека повторно ќе станат родители.

Американските медиуми пренесуваат дека сопругата на актерот е повторно бремена, а дека бебето треба да дојде на свет во 2020 година. Алехандра и Ричард во февруари оваа година го добија своето прво дете.

Ričard Gir

Парот не ги потврди овие информации официјално, но Алехандра не ги ни демантирала кога медиумите ја прашале дали е тоа вистина.

Ričard Gir

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.11.2019 - 08:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега