Храбра промена: Ана Кокиќ го промени изгледот (ФОТО)

Ана Кокиќ по изолацијата и карантинот се одлучи на драстична промена со која ги изненади нејзините фанови.

Ана и кажа збогум на долгата коса по која беше препознатлива со години, а сега има потполно нов изглед.

Станува збор за кратка модерна фризура на која можеби не би се одлучиле многу нејзини колешки.

Пејачката со новиот изглед се пофали на социјалните мрежи.

Нејзините фанови се презадоволни од промената на Кокиќ, па ја описпаа со позитивни коментари.

Како ви се допаѓа Ана со кратка коса?

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2020 - 17:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега