Христијан Мицкоски на полноќ ќе се обрати до македонската јавност

На полноќ, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, ќе се одржи пресконференција за медиуми.

На граѓаните ќе им се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

 

 

 

19.10.2018 - 23:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега