„И Бранко Црвенковски е дел од кујните на Никола Груевски“

Гостување на аналитичарот Ивица Боцевски во вестите на ТВ Сител

04.05.2014 - 21:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега