И на 50 години може да и завидуваат милион помлади девојки (фото)

Џенифер Анинстон има фигура на која може да и позавидат многу помлади девојки, па и на 50 години успева да ја одржи.

„Внимавам што јадам.Јадам многу органско овошје и внимавам на внесување ѓњќњери, пијам многу вода и добро спијам.Понекогаш и грешам, но сепак не си поставувам правила“ открила Џенифер.

Џенифер изгледа исто како денот кога го заведе и Бред Пит.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.07.2019 - 11:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега