И вечерва екстремно загадено - ова се најзагадените места во Скопје

Вечерва повторно загадено во скопските општини.

Загадено е во Карпош, Ректорат и Миладиновци.

Во другите градови е нјзагадено во Струмица и Кавадарци, како и Битола.

 

 

 

12.11.2018 - 20:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега