Ѝ забраниле објавување видеа поради тоа што е премногу секси – уверете се сами

Луѓето кои што ја познаваат оваа сексипилна девојка секогаш коментираат: „Дали е возможно да е толку многу сексапилна?“

Нејлин Ешли (31), е американска манекенка и инфлуенсерка која што славата на социјалната мрежа Инстаграм ја стекнала во 2016-та година.

Таа денес има успешна моделинг кариера и ги прави првите чекори кон филмската индустрија, а нејзините сексапилни фотографии од многубројните снимања навистина го одземаат здивот кај мажите ширум светот.

Иако таа неретко е тема во медиумите поради провокаривниот моден стил и бурниот живот кој што го води, овојпат Нејлин ја обвинила социјалната мрежа „Тик Ток“ дека ѝ забранила да биде секси.

Како што изјавила таа, дури неколку нејзини објави биле забранети на истоимената мрежа, а станува збор за кратки видеа на кои таа само стои и го покажува своето тело со облини.

Оваа мајка има 1.8 милиони следбеници на Инстаграм и трвди дека останатите социјални мрежи реагирале по повод објавувањето на нејзините провокативни фотографии во бикини, но никој досега не ја блокирал.

„Тик Ток ми стави бан на некои мои објави. Станува збор за видеа на кои што само стојам и се гледаат само моите облини“ - се пожалила убавата Нејлин.

Манекенката која што предизвикува скандали каде и да се појави, вели дека го обожува Тик Ток затоа што за разлика од Инстаграм, на таа социјална мрежа може да биде тоа што нависина е - без филтери и потреба за “разубавување“.

 
 
 
View this post on Instagram

no sponsor Im the brand now 

A post shared by (@neyleenashley) on Feb 20, 2020 at 8:35am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.03.2020 - 17:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега