Игор Џамбазов призна дека му се исполнил сонот, па со својот коментар ги насмеа сите (ФОТО)

Нашиот популарен водител Игор Џамбазов е доста активен на Инстаграм во последно време и често со своите објави знае да ги насмее неговите фанови, па така и овојпат.

Имено Станува збор за плакат по повод штипската пастрамалијада, а на кого го има токму него и српската турбо-фолк ѕвезда Цеца Ражнатовиќ.

„Конечно ми се исполни сонот. На иста сцена и на ист плакат со големата Светлана... ој животе, кредиту без камата...“

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.09.2019 - 18:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега