Илиевски тврди дека е жртва на мобинг

Просветниот инспектор Ѓорги Илиевски тврди дека е жртва на мобинг на работното место откако објави дека три високи владини функционери од редовите на ДУИ незаконски напредувале, пренесе Телма.

Тој вели по деградирањето сега му се одземаат предмети и не му се дозволува да работи на терен.

Тој денеска беше во Амбасадата на Германија, а ќе бара прием и во Амбасадата на САД.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.09.2019 - 13:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега