Има 40 години и заводливо тело: Емина позира на плажа (ФОТО)

Пејачката Емина Јаховиќ (40) моментално ужива на одмор во Бодрум со синовите Јаман и Јавуз.

Таа редовно објавува фотографии на Инстаграм, а сега ги воодушеви своите следбеници со нова објава.

Имено, таа без шминка позираше на плажа во костим за капење и во таа прилика покажа колку е негувана, но и какво тело има.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

25.06.2022 - 18:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега