Инцидент на Камени Мост во Скопје

Инцидент се случил на Камени Мост во Скопје, кога скопјанец бил нападнат од неколку лица.

МВР денеска информира дека 15 минути по полноќ во СВР Скопје, 23-годишниот М.Т. од Скопје пријавил дека на 18.11.2019 околу 18.30 часот на Камениот мост во Скопје, поради претходно недоразбирање, бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.11.2019 - 16:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега