Инцидент на Партизанска

Во 21.30 часот во СВР Скопје, 40-годишниот И.А. од Скопје, пријавил дека околу 20.30 часот, во објект на булеварот „Партизански одреди“, по претходна расправија, бил физички нападнат од М.Д.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2020 - 14:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега