Инцидент во средно училиште во Куманово

 

Вчера во 20:30 часот во СВР Куманово 56-годишниот М.Б. од Куманово пријавил дека на 16.08.2019 година околу 11:30 часот во канцеларија во средното училиште „Перо Наков“ по завршување на состанокот бил физички нападнат од Ф.А. Полицијата работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.08.2019 - 15:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега