Интернетот гори: Сораја ги извади градите (ФОТО)

Српската старлета Сораја Вучелиќ секојдневно ги изненадува фановите со жешки фотографии.

Овојпат таа ја соблече бундата и покажа тенка маица, а во со раката дополнително ја повлече маицата за деколтето да се види што е можно повеќе.

 
 
 
View this post on Instagram

Wild wife

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Mar 6, 2020 at 5:35pm PST

07.03.2020 - 12:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега