Исчезна 14-годишно девојче од Скопје

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 21:30 часот во Полициска станица Гази Баба, 42-годишниот А.А. од село Сингелиќ пријавил дека од домот се оддалечила неговата 14-годишна ќерка А.А.. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, велат од МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2020 - 16:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега