Исчезна 24- годишно момче од Скопје

 

Во текот на вчерашниот ден скопјанка пријавила дека нејзиниот син исчезнал.

Имено, вчера во 17,00 часот во СВР Скопје, М.П.(64) од Скопје пријавил дека во 15 часот и 20 минути од дома се оддалечил нејзиниот син К.П.(24) од Скопје кој бил со здравствени проблеми.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.02.2020 - 14:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега