Исчезна 33-годишна кумановска

33-годишна кумановка, жител на селото Пчиња се води за исчезната.

-Вчера во СВР Куманово било пријавено дека А.А.Д.(33) од с.Пчиња која во петокот беше пријавена дека се оддалечила од семејниот дом, се вратила дома, велат од МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.04.2020 - 11:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега