Исчезна малолетничка од Скопје

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 01:10 часот во Полициското одделение Сарај, Ш.А.(47) од село Буковиќ, скопско, пријавила дека нејзината ќерка И.А.(17) се оддалечила од домот. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

22.09.2021 - 16:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега