Исчезна малолетно момче од Скопје

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 17:20 часот во СВР Скопје, Ѓ.Д.(48) од Скопје пријавила дека од дома се оддалечил нејзиниот син М.Д.(14). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

05.08.2021 - 16:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега