Исчезна малолетно момче од Скопје - мајката пријавила во полиција

 

Вчера во 21:20 часот во Полициската станица Аеродром, 36-годишната Н.В.од Скопје пријавила дека по семејна расправија, од домот се оддалечил нејзиниот малолетен син. Претходно, тој неколку пати се оддалечувал од домот поради семејни расправии и бил враќан од полицијата.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.07.2019 - 16:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега