Исчезна момче на кејот во Аеродром

 

Денеска во околу 14 часот покрај кејот на Вардар, Аеродром изгубено е 12-годишниот Мартин, објави 24Инфо.

Доколку го видите или имате некаква информација, јавете на бројот 078 242- 991.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.12.2019 - 18:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега