Исчезнаа две деца од Скопје


Вчера во 12.15 часот во Полициската станица Карпош, од Јавна установа за згрижување деца – Организациона единица Козле било пријавено дека од установата се оддалечиле нивните штитеници Р.Н.(17) и М.А.(17), кои и претходно се оддалечувале и биле враќани.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

15.04.2024 - 16:48

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега