Исчезната е жена од битолско – ако некој ја види веднаш да пријави

“Исчезната е Велика Марковска од нас. Горно Оризари, Битолско, на 83 годишна возраст. Истата има здравствени проблеми, слаб вид и слух, голема хипертензија.

Облечена е во црна маица и црна сукња, висока околу 170 см, побелена кратка коса, бастун и влечки сина боја.

За информации на 192
моб.тел.075 755 532 или во порака, коментари. Споделете”, стои на објавата на социјалните мрежи.

24.06.2024 - 20:08

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега